You are here:  / Ahfa / Włocławek aktywny handlowo – inwestycja Focus Park

Włocławek aktywny handlowo – inwestycja Focus Park

post by related

related post

Włocławek aktywny handlowo – inwestycja Focus Park

Włocławek rozwija się handlowo. Narzekania mieszkańców na brak możliwości dokonywania wygodnych i całościowych zakupów w oparciu o nowoczesne centra handlowe, usłyszeli nie tylko twórcy słynnej Wzorcowni, na którą czeka całe miasto, ale również inni inwestorzy. W efekcie, Włocławek wzbogaci się w dodatkowe centrum handlowe – Focus Park.

Inwestycja ma mieć charakter stricte handlowy i powstanie w pobliżu takich sklepów jak Real i Obi (rejon ulicy Witosa i Komunalnej). Obiekt nie zapowiada się na wyjątkowo dopracowany architektonicznie. Ma być zaledwie jednokondygnacyjny, a wziąwszy pod uwagę zapowiedzi inwestora (Parkridge Holdings Group) który twierdzi że obiekt ma powstać w ciągu kilku miesięcy, można spodziewać się budynku typu modułowego (popularnie zwanego blaszakiem). Nie będzie to więc raczej konstrukcja która zachwyci mieszkańców formą, ale na pewno wzbogaci mapę miasta w tak potrzebne przestrzenie handlowe, w które jak na razie, Włocławek jest dość ubogi.

Powierzchnia Focus Park ma zajmować około 7-8 tys. m2 a głównymi najemcami mają być sklepy z branży odzieżowej oraz elektronicznej. (Co niewątpliwie cieszy Obi, które nie spodziewa się bliskiej konkurencji). Być może na obszarze Focus Park, swoją siedzibę znajdą te sklepy, które nie zmieściły się do Wzorcowni, bądź też nie pasowały do najnowocześniejszego centrum handlowego miasta.

https://plejor.pl/

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

Włocławek aktywny handlowo – inwestycja Focus Park
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)