You are here:  / Dywany eco / Mieszkania we Wzorcowni

Mieszkania we Wzorcowni

post by related

related post

Mieszkania we Wzorcowni

Kompleks handlowo usługowy Wzorcownia to nie tylko ogromna ilość sklepów i centrum fitness, ale również możliwość zamieszkania w samym sercu Włocławka, w dogodnej okolicy. Mieszkania, przygotowane w ramach projektu Wzorcownia są propozycją dla osób, które poszukują wygody i niebanalnych rozwiązań.
Co zatem oferuje Wzorcownia w kontekście mieszkań?

Lokale mieszkalne zlokalizowane są w dwóch budynkach wchodzących w skład kompleksu. W budynku B znajdzie się 8 mieszkań, w budynku C – 32. W sumie więc, Wzorcownia oferuje 40 mieszkań o metrażu od 41m do 108 m. Mieszkania w obu budynkach znajdują się na kondygnacjach I-III i większość z mieszkań wyposażona jest w balkony lub tarasy (w przypadku budynku B niektóre tarasy mają nawet 60m powierzchni). Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również podziemny garaż. Oba budynki wyposażone będą również w windy.

Inwestor uważa też, że mieszkania we Wzorcowni są świetną propozycją dla osób niepełnosprawnych, w budynku zniesiono bowiem wszystkie bariery architektoniczne które mogłyby utrudniać funkcjonowanie osób niepełnosprawnych ruchowo.

https://prezenciory.pl/

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

Mieszkania we Wzorcowni
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)