You are here:  / Apache ecomat / Kupujemy po europejsku – Wzorcownia

Kupujemy po europejsku – Wzorcownia

post by related

related post

Kupujemy po europejsku – Wzorcownia

Jeszcze do niedawna, mieszkańcy Włocławka narzekali, że jedyną możliwością zrobienia zakupów była w ich mieście wizyta na pchlim targu przy ulicy Kazimierza Wielkiego, bądź żmudna wędrówka po rozsianych po całym centrum sklepach. Już niedługo, problemy te przestaną istnieć, bowiem Włocławek będzie miał na swoim terenie jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowych – powstałą w rewitalizowanej fabryce fajansu galerię handlową Wzorcownia.

Wzorcownia to cztery powiązane architektonicznie budynki, w których znajdzie się ogromna ilość sklepów (przewidywana powierzchnia handlowa obejmie ponad 20 tys.m2). Lokalizacja Wzorcowni dla mieszkańców będzie wyjątkowo wygodna- ponad 40% ludności Włocławka mieszka nie dalej niż o 5 minut jazdy samochodem, a pojemny parking na 400 samochodów zapewni konieczną dla wygodnych zakupów przestrzeń. Z inwestycji cieszy się przede wszystkim młodzież, która potrzebowała centrum na miarę nowoczesnej Europy – zwłaszcza że najwięcej najemców to właśnie sklepy z ofertą dla klienta młodego i nowoczesnego.

Same sklepy to jednak nie wszystko – Wzorcownia to również centrum rozrywki. W obiekcie znajdzie się zarówno coś dla kinomaniaków (Multikino) jak i dla osób ceniących sobie aktywne formy wypoczynku (kręgielnia oraz centrum fitness – firmowane przez znanego lekkoatletę Jacka Wszołę).

Robi wrażenie? Oczywiście! A warto do tego dodać, że Wzorcownia może stać się dla kilkunastu mieszkańców nie tylko miejscem wygodnych zakupów i miłego spędzenia czasu, ale również komfortowym miejscem do mieszkania – w obiekcie przewidziano bowiem budowę wyjątkowych architektonicznie i funkcjonalnie apartamentów. W dwóch budynkach (Bi C) zlokalizowano 40 mieszkań, w których nowoczesność będzie łączyć się z ciekawą architekturą i wysokiej jakości wykończeniem wnętrz. Mieszkanie w takim miejscu to nie tylko wygoda, ale również prestiż oraz wyjątkowa inwestycja na przyszłość. Nawet bowiem w dobie obecnego kryzysu, kiedy standardowe mieszkania nie cieszą się nadmiernym powodzeniem wśród nabywców luksusowe inwestycje nie tracą na wartości.

https://fiter.pl/

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

Kupujemy po europejsku – Wzorcownia
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)