You are here:  / Ahfa / Domy z drewna

Domy z drewna

post by related

related post

Domy z drewna (7)Domy z drewna są typowe dla tradycyjnej polskiej architektury znanej od pokoleń – chłopskich chat, szlacheckich dworków, kościołów i cerkwi. Powstawały one na przestrzeni stuleci właśnie z tego materiału. Drewniany dom, kojarzy się często z miejscami naszego dzieciństwa, z bezpieczeństwem i rodziną.
Współczesne domy z drewna budowane są w energooszczędnych technologiach, pozwalających na wykorzystanie ich przez cały rok. Dostępne są liczne rozwiązania architektoniczne, zapewniające odbiorcy wygodę – budynki parterowe, budynki z poddaszami, z garażami. W zależności od zapotrzebowań, można stylizować ich wykończenie, wzorując się na polskim budownictwie regionalnym (zakopiańskie, chaty chłopskie), historycznym (dworki, karczmy), skandynawskim (domy z sauną), kanadyjskim, czy rosyjskim.
Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych sprawia, że domy z drewna należą nie tylko do ekonomicznych i opłacalnych inwestycji, lecz także do ekologicznych i bezpiecznych dla otaczającego nas środowiska.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

Domy z drewna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)